Долфін при гаймориті

Долфін – це мінерально-рослинний комплекс з екстрактами трав і сумішшю морської солі, при розчиненні якого утворюється готовий до застосування жовто-коричневий розчин без запаху. Цей лікувальний сольовий розчин по концентрації і складу ідентичний фізіологічним рідинам в організмі людини.

Тому навіть при щоденному використанні він не надає подразнюючої дії на слизові оболонки, не викликає набряки. При цьому рідина володіє м’якою протиалергічною, протинабряковою і протизапальною дію, стимулюючи місцеві імунні та репаративні процеси в слизовій носа, підвищуючи регенерацію тканин, змінених під впливом інфекції.

Важливо!!!

  • Слід пам’ятати, що флакон для промивання цим способом призначений лише для індивідуального користування.
  • А також варто з особливою обережністю застосовувати Долфін людям, які страждають підвищеним артеріальним тиском, закритокутовою глаукомою, не можна використовувати препарат при атрофічному риніті, а також при індивідуальній непереносимості компонентів порошку для зрошення.
  • Використання сольового розчину більше 10 днів не доцільно, оскільки при більш тривалому застосуванні зростає ризик зниження судинного тонусу, а також відбувається зміна мікрофлори слизової носа.
  • Долфін безпечний для використання вагітним жінкам і дітям з 3 років.
  • Використання пристрою Долфін при гаймориті не є панацеєю, особливо при тяжкому та хронічному процесі, застосування його ефективно в початковій стадії захворювання і тільки в комплексній терапії.

Чи допомагає Долфін при гаймориті?

ДолфінГайморит – досить серйозне захворювання, діагностика і терапія якого проводиться тільки за призначенням отоларинголога. Для успішного лікування гаймориту необхідно комплексне використання ряду лікувальних препаратів і процедур, слід виконувати рекомендації лікаря, використовувати пероральні або ін’єкційні антибіотики, судинозвужувальні засоби, промивання носових пазух, застосовувати місцеві антисептичні та протимікробні засоби.

Один із засобів для промивання носа – це пристрій Долфін. При гаймориті і синуситі у якості зрошення і промивання порожнини носа це досить ефективний засіб, навіть при запаленні клиноподібних пазух. Пристрій дуже простий і зручний при використанні в домашніх умовах. Очищена таким способом порожнина носа, яка сполучається з навколоносовими пазухами, сприяє поступовому очищенню і вивідних проток пазух, гайморових в тому числі. Це створює умови для більш ефективного відтоку вмісту з пазух, прискорюючи тим самим одужання.

Промивання носа розчином Долфін крім механічного видалення гнійного вмісту, надає лікувальну дію, відновлює прохідність, покращує дихання через ніс. Крім того, після обробки порожнини носа збільшується ефективність від застосування інших лікарських засобів, зменшується час використання судинозвужувальних засобів.

З 2013 року цей зручний пристрій стали оснащувати спеціальною насадкою для трубочки, тому тепер надходження розчину в носову порожнину здійснюється більш рівномірно і плавно. При проведенні процедури ця насадка може компенсувати випадковий надмірний тиск, і надходження рідини виходить поступовим. Це є додатковою зручністю, яка знижує небажані відчуття.

Долфін – зручний і недорогий пристрій для домашнього промивання носа, середня ціна в аптеках складає: за пристрій і 10 пакетиків порошку близько 250-270 грн., 30 пакетиків 300-320 грн., пристрій з 30 пакетиками 340-420 грн. (для дітей, для дорослих, при алергії).