РіоФлора Імуно – інструкція

Пробіотики – це гетерогенна група непатогенних бактерій, тобто живих мікроорганізмів, присутніх в нормальній мікрофлорі кишечника людини. При застосуванні цих мікроорганізмів в адекватних кількостях відбувається поліпшення здоров’я людини. Після прийому антибіотиків, при порушеннях в харчуванні, при стресах, депресіях, при багатьох хронічних захворюваннях, при прийомі різних лікарських засобів в мікрофлорі кишечника відбувається дисбаланс, який здатний нормалізуватися при правильному прийомі пробіотиків (див. аналоги Лінексу – список всіх препаратів пробіотиків).

РіоФлора Імуно – інструкція до застосування

Склад препарату:

– Капсули РіоФлора Імуно – це комплексний препарат, що містить 9 штамів різних пробіотиків: Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium lactis NIZO 3680, Bifidobacterium longum, , Bifidobacterium lactis NIZO 3882, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus acidophilus, Lactococcus lactis, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus paracasei. Кожна капсула містить 1.0 х 109КОЕ пробіотичних мікроорганізмів.

– Допоміжні речовини: марганцю сульфат, натуральний ароматизатор, крохмаль кукурудзяний, мальтодекстрини, калію хлорид, інулін, фруктоолігосахариди.

– Оболонка: титану діоксид , гилромеллоза.

– В однієй упаковці 20 або 10 капсул.

Фармакологічні властивості: РіоФлора Імуно – це БАД, що містить збалансовану комбінацію пробіотиків. Препарат нормалізує баланс кишкової міклофлори, захищає від активного розмноження хвороботворних бактерій, сприяє активізації імунітету за рахунок підвищення рівня цитокінів та імуноглобулінів, знижує ризик появи різних кишкових розладів, таких як здуття живота, запори, діарея. Використовується для зміцнення імунітету, при порушеннях мікрофлори кишечника після захворювань, прийомі антибіотиків, при нераціональному харчуванні і хронічному стресі. Бактерії, які входять до складу, сприяють також виробленню деяких вітамінів, сприяють відновленню природного бар’єру, запобігаючи проникнення і розмноження хвороботворних бактерій в кишечнику людини. Особливо ефективно використовувати пробіотики при ослабленому імунітеті, під час епідемії грві та грипу.

Спосіб застосування: Дітям старше трьох років та дорослим: натощак по 1 кап./день, бажано вживання капсули цілком. Якщо це викликає труднощі, допускається розчинення вмісту в молоці, теплій воді. Курс лікування становить в середньому від одного до двох місяців. Перед застосуванням слід проконсультуватися у фахівця.

РіоФлора ІмуноПротипоказання до застосування: Гострий панкреатит та індивідуальна гіперчутливість до компонентів РіоФлора Імуно.

Умови зберігання РіоФлора Імуно: препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці, захищеному від світла, при 15 – 25°C.

Термін придатності препарату: З дати виготовлення 2 роки. Не можна застосовувати після дати, зазначеної на упаковці.

Виробник: Амстердам, Нідерланди «Винклов Біо Індастрис Б.В».

Ціна: Середня ціна в аптечних пунктах за 10 капсул – 170 грн. за 20 капсул – 300 грн.

РіоФлора Імуно – відгуки:

Якщо Ви застосовували цей препарат, будь ласка, залиште свій відгук про РіоФлора Імуно.