Нарощування вій – може завдати шкоди здоров’ю жінки

На які тільки хитрощі, процедури й операції не йдуть жінки, щоб бути ще більш молодими, красивими, сексуальними, чарівними. У своєму прагненні до ідеальної зовнішності багато хто навіть не здогадуються, що створення штучних вій може досить серйозно впливати на здоров’я.

Найшкідливіші наслідки при нарощуванні вій – це втрата власних вій. З часом вони, звичайно, відростають, але це може відбуватися не завжди. Також виникнення неадекватної реакції організму на речовини, що входять до складу клею та ін.

Крім того, такі процедури збільшують ризик інфікування очей, опіків і алергії. Більшість жінок природа обділила пишними віями, адже погляд при густих, завитих віях стає набагато сексуальніше і більш привабливим, тому сьогодні дуже модно нарощувати вії або використовувати препарати для їх зростання.

Американська академія офтальмології провела дослідження, метою якого стала оцінка ризику здоров’я при подібному нарощуванні. Для фіксації штучної вії в клеї, що використовується для цього, як правило, використовується формальдегід, який є досить алергенною речовиною і у схильних до алергії дам, може викликати набряки, почервоніння повік, свербіж, лущення шкіри повік тощо (див. алергія на шкірі навколо очей). Також до ускладнень від нарощування відносять:

  • постійне або тимчасове випадання власних вій
  • хімічні опіки очей
  • набряки повік
  • алергічні реакції
  • інфекції очей – кератит, блефарит

Жінкам, які страждають хронічним кон’юнктивітом, алергічним кон’юнктивітом, така процедура не рекомендується. Також небезпечно для здоров’я використання різних чарівних засобів для зростання власних вій, до складу яких входить Біматопрост. Ця речовина використовується офтальмологами для терапії первинної відкритокутової глаукоми, і застосування біматопросту без призначення не тільки здатне знизити зір, але і погіршити його до повної сліпоти. У разі, якщо після нарощування вій у вас виникли проблеми із зором, негайно звертайтеся до фахівців.