Немозол при лямбліозі – ефективний, сильний засіб

Лікування лямбліозу

При виборі препарату для лікування будь-якого захворювання, і лямбліозу у тому числі, лікарі керуються наступними правилами:

  • Лікарський засіб повинен бути максимально безпечним
  • Мати мінімальну кількість побічних дій
  • Має добре переноситися
  • Володіти високою протилямбліозною дією

Для лікування лямбліозу існує три групи специфічних препаратів, які застосовуються тільки за схемами, призначеним лікарем:

Нітроімідазоли

  • Самий популярний препарат серед них – Метронідазол (Трихопол), його призначають при лямбліозі і супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту, пов’язаних з Helicobacter pylori.
  • Тинідазол
  • Албендазол – Немозол при лямбліозі застосовують, коли крім лямбліозу у дітей або дорослих виявлені й інші гельмінтози.
  • Орнідазол (Тіберал) – цей препарат використовують при лікуванні лямбліозу з вираженими проявами атопічного дерматиту.

Група похідних нітрофуранів (Фуразолідон, Нифуратель)

Ці препарати ефективні при лямбліозі з супутніми захворюваннями сечовидільної системи, такими як цистит, пієлонефрит, а також при приєднанні різних дріжджових грибів.

Засоби, що містять акридин (Мепакрін, Квинаркін)

Ці лікарські препарати не можна застосовувати дітям через дуже високу токсичність.

Слід також знати, що при лямбленосійстві, безсимптомному перебігу цієї інвазії, проведення медикаментозного лікування не доцільно, в цьому випадку досить ефективним вважається лікування фітопрепаратами, дієтичне харчування, проведення тюбажів.

НемозолПри хронічному активному лямбліозі проводять не менше двох курсів терапії різними препаратами, одночасно призначаючи імуностимулюючі препарати і різні пробіотичні і пребіотичні засоби.

Застосування Немозолу від лямблій

Форма випуску: Немозол виготовляється у вигляді суспензії, жувальних таблеток і таблеток, вкритих оболонкою.

Фармакологічна дія: Немозол володіє широким спектром антигельмінтної дії, це єдиний лікарський засіб, здатний знищувати не тільки дорослі особини паразитів, але і яйця і личинки гельмінтів. На сьогоднішній день Немозол при лямбліозі є найбільш перспективним препаратом. У численних дослідженнях доведена його висока ефективність, він у 40 разів більш ефективний Метронідазолу і Тинідазолу, найчастіше його використовують, коли штами лямблій виявляються резистентними до Метронідазолу.

Показання до застосування: Змішані глистні інвазії – аскаридози, ентеробіози, некаторози, анкілостомідози, трихоцефалези. Лямбліоз, токсокароз, стронгілоїдоз, ехінококоз легень, печінки.

Протипоказання: Немозол можна застосовувати при вагітності, при захворюваннях сітківки очей, при індивідуальній непереносимості компонентів препарату. З обережністю призначають особам з порушеннями функції печінки, та жінкам під час лактації.

Дозування: Ліки приймають тільки під час їжі, слід одночасно проводити терапію всім членам сім’ї. Немозол при лямбліозі у дітей призначається у вигляді суспензії з розрахунку 10 або 15 мг. на 1 кг. ваги дитини один раз на добу протягом 5-7 днів. При лямбліозі у дорослих і старших дітей 1 табл. 400 мг. 5 днів.

Побічні реакції: При лікуванні Немазолом можлива поява порушень роботи печінки, гостра ниркова недостатність, поява нудоти, блювоти, болі в животі. А також запаморочення, болі в голові, шкірний свербіж, висип, алергічні прояви. Іноді підвищується температура тіла і артеріальний тиск.

Середня ціна: суспензія і таблетки 95-130 грн.