У боротьбі з вошами допомагає звичайний кондиціонер для волосся

Сьогодні, сучасна людина, що має всі умови для комфортного проживання та масу засобів для гігієни, не повинна стикатися з таким явищем, як педикульоз (див. головні воші). Але, як не дивно, в сучасному суспільстві зараз досить часто виявляються спалахи педикульозу серед дітей і підлітків, незалежно від соціального становища в суспільстві.
Епідемія педикульозу серед підлітків в Європі і США змусила експертів провести дослідження, які визначають кращі засоби проти вошей. Причиною спалаху педикульозу, на думку експертів, стало захоплення підлітків селфі-фотографією, при якій спільні зйомки групи підлітків або пари сприяють передачі паразитів при дотику головами, оскільки це основний шлях передачі вошей.

Бельгійські вчені провели експеримент, який доводить, що спосіб використання звичайного кондиціонера для волосся з одночасним вичісуванням вошей по ефективності не поступається педикуліцидним препаратам.

Коли з’являються воші у дитини (лікування), батьки можуть використовувати численні хімічні засоби від педикульозу, які знищують паразитів, а ось гниди досить міцно кріпляться до стрижня волосся, що справлятися з ними не так то просто, тому часто дитині потрібно повторне нанесення токсичних препаратів або навіть стрижка наголо.

Дерматологи з Бельгії для дослідження відібрали 600 зразків волосся, половину обробили дорогим протипедикульозним засобом, іншу – кондиціонером. У результаті з’ясувалося, що обидва засоби дали однаковий результат.